Etykiety samoprzylepne

Technologia laserowa pozwala za pomocą lasera na cięcie, znakowanie i grawerowanie drewna, przyczyniając się do tworzenia unikalnych kreacji, które bez lasera byłby nie możliwe.

KATALOG DO POBRANIA

  • Ogromna technologiczna rewolucja jaka ma miejsce na rynku poligrafii, konwertingu oraz wykańczania etykiet samoprzylepnych stawia co raz to większe wymagania dla producentów urządzeń.
  • System laserowy Sei Labelmaster może być użyty zamiast tradycyjnych maszyn sztancujących i pozwala na przejście w świat cyfrowego drugu od początku do końca procesu: od pliku PDF do wysyłki gwarantując płynny cykl produkcyjny.
  • System laserowy Sei Labelmaster jest w pełni przygotowany na wyzwania stawiane przez przemysł konwersji i etykiet samoprzylepnych. Modułowy system pozwala nam wyposażyć go tylko w te moduły jakie w danym momencie są niezbędne zostawiając przy tym możliwość dalszej rozbudowy w zależności od potrzeb.
  • Technologia laserowa oferuje unikalne możliwości nie możliwe do wykonania do tej pory. Dzisiaj możesz wykonywać różne procesy wykańczania materiału jednym urządzeniem, co daje niezależność od firm zewnętrznych i błyskawiczną odpowiedź na potrzeby klientów.
  • W jednym kroku możemy wycinać laserowo, wycinać mechanicznie, laminować, lakierować, utwardzać UV, znakować laserowo, mikro-perforować laserowo, złocić, wykonywać złocenie, cięcie wzdłużne, wycinać pojedyncze etykiety.
  • Połączenie technologii laserowej z cyfrowym drukiem daje zupełnie nowe możliwości na rynku etykiet samoprzylepnych: innowacyjna kombinacja materiałów, dekoracja, identyfikacja, wykańczanie materiału zapewnia produkt końcowy ekstremalnie trudny do podrobienia.

GALERIA

PRODUKTYWNOŚĆ

Do 100 m/min aby usatysfakcjonować
nawet najbardziej wymagających klientów

ELASTYCZNOŚĆ

Sei Labelmaster może być wykorzystany do konwertingu
i produkcji etykiet samoprzylepnych

MODUŁOWOŚĆ

Możliwość rozszerzenia systemu Labelmaster
o dodatkowe moduły w dowolnym momencie.

Proponowane Systemy do produkcji etykiet samoprzylepnych

labelmaster min

SEI LABELMASTER